The Friends Fest

V roce 2016 se konal 1. ročník velmi unikátní akce, která nese název Friends Fest.
Pro nás to byla velká neznámá, neboť se jednalo o první pokus vytvořit v pardubickém regionu akci, která spojí vše, co máme rádi na Americe.
Auta, motocykly, kovboje, hudbu, jídlo, pití, sport, umění, armádní techniku, indiány či krásné ženy a mnoho dalšího.
Na Friends Festu měl stánek náš dealer Indian 1901 Pardubice a spolu s jeho pozvánkou IMRG Pardubice společně vyrazilo být součástí prezentace Indian na této akci.
Potěšila nás i účast členů Victory Owners Clubu, kteří také přijeli v hojném počtu a společně jsme vytvořili kulisu 27 krásných amerických strojů, které byly nepřehlédnutelné.

Počasí nám přálo a i díky tomu jsme si mohli vychutnat krásnou akci, která se nesla v přátelském duchu, tak jak je obsaženo přímo v názvu této slavnosti.
Projít si celý areál a vychutnat si všechny body nabitého programu byl cíl na celý den. Na hlavním podiu se střídala jedna show za druhou. Díky zázemí dostihového závodiště byly k vidění ukázky chytání dobytka do lasa nebo hned na vedlejším placu celodenní nekončící ukázka konfliktu spojenců s německou armádou z dob 2. Světové války.
Dobré jídlo (steaky) či pití nechybělo a kromě velké prezentace fordu Mustang (Ford Auto in je pořadatelem Friends Festu) jsme viděli i svalovce od konkurence Dodge nebo Chevrolet.
Díky našemu dvornímu fotografovi Zajdovi, máme na památku nádherné fotky, které nám i s odstupem času připomínají, jak se americký den vydařil.
Dle slov pořadatelů přišlo přes 15 000 návštěvníků což je zcela neuvěřitelné číslo když se bavíme o prvním ročníku.
Díky úspěchu prvního ročníku na sebe další ročníky nenechají čekat a můžeme se těšit na tradiční oslavu všeho amerického v přátelské atmosféře pardubického, dostihového závodiště.

Pro druhý ročník v roce 2017 je ohlášena kapela Uriah Heep, která je velkým lákadlem pro všechny fanoušky tradičního hard rocku a kterou ani my nemůžeme minout.
Doporučujeme všem členům IMRG Pardubice se zúčastnit, neboť se jedná o unikátní akci, která není běžná v rámci České Republiky.

Petr
Activities Director IMRG Pardubice

Kontakty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Kontaktujte nás

IMRG Pardubice
Areál u Komína, Salavcova 80
533 51 Pardubice
T: +420 737 543 444