První Míle a výlet na HD sraz v Poděbradech

2.4.2016 Proběhlo společné zahájení sezóny 2016. IMRG Pardubice v 8:30 vyrazilo ze základny našeho dealera Indian v Pardubicích a postupně se k naší partě přidávali další a další členové.

V 9 hodin proběhla zastávka u benzinové pumpy v Popkovicích a po doplnění pohonných hmot jsme v již větší partě vyrazili směr Poděbrady. Po cestě jsme ve Valech u Přelouče nabrali členy s historickými Indiany a v zajetí rychlosti pokračovali ke společnému cíli.
Poslední zastávka před příjezdem na Kolonádu v Poděbradech byla benzinová pumpa u kruhového objezdu v Chlumci nad Cidlinou. Zde jsme si dali lehké občerstvení a přivítali jsme se s dalšími členy naši „rodiny“. Když jsme zkontrolovali, že jsme kompletní, bylo zaveleno k výjezdu a okolo 10 hodiny jsme dorazili do Poděbrad.

Při vjezdu na Kolonádu jsme byli organizátory akce zastaveni. Ptali se nás, jestli máme domluveno, že pojedeme na kolonádu, ta je totiž standardně vytyčena pouze pro motocykly HD. Se slovy, že jsme přijeli na Indiánech, nás organizátoři pustili a my s úsměvem zamířili do centra dění na poděbradskou kolonádu.
Jelikož jsme přijeli mezi prvními, byl prostor pro zastavení se poblíž hudebního Tracku, ze kterého, po celou dobu akce hrál skvělý big beat.
Po společném zaparkování, jsme vyrazili směr náměstí „pod koně“ a po cestě si prohlédli krásné kousky z pražského HD klubu, který je mnoha-letým pořadatelem této krásné akce.
Rychlé jedno pivko (pak už jsme nepili), občerstvení v podobě klobásky a „pod koněm“ jsme si dali skvělou zmrzlinu.
Stalo se nám vtipné faux pas, když jsme se zmrzlináře zeptali, jestli k němu můžeme na WC s příslibem, že si u něj koupíme zmrzlinu. Zmrzlinář nás ochotně pustil. Venku jsme si stopli k okýnku na zmrzlinu, všichni si zmrzlinu koupili a až poté jsme zjistili, že stojíme u okýnka vedle a zmrzlinu máme od konkurence :D
Takhle tiše se vypařit celou bandu v těžkých kožených bundách svět motorkářů ještě neviděl :D
Při pochutnávání si na zmrzlině jsme si počkali na hlavní konvoj, který tradičně přijíždí z Prahy. Dlouhý had motocyklů HD i dalších značek byl opravdu monumentální a ve svém burácení otevřel sezónu 2016.
Po projetí posledních motocyklů jsme se po cestě k našim Indiánům, rozloučili s mnoha kamarády, které jsme na zahájení sezóny potkali a v zajetí rychlosti jsme vyrazili zpět směr Chlumec nad Cidlinou. Po cestě jsme se zastavili na společném obědě. Poté se někteří z IMRG Pardubice rozloučili a zamířili směr své domovy. Zbytek party se společně ještě projel a v závěru dne jsme se společně rozloučili s příslibem setkání na dalších plánovaných akcích.
Zahájení sezóny 2016 bylo provázeno krásným počasím, které jen podtrhlo krásný den v sedle Indiánů a naši IMRG Party.

Petr
Activities Director IMRG Pardubice

Kontakty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Kontaktujte nás

IMRG Pardubice
Areál u Komína, Salavcova 80
533 51 Pardubice
T: +420 737 543 444