Pardubická Garage Party

Náš domovský dealer Indian 1901 Pardubice opět pořádal jarní Garage Party. A nešlo jen o koukání, ale především o pořádné svezení. Po celý víkend probíhaly Demo jízdy na motocyklech Indian Roadmaster Classic, Indian Chief Dark Horse a 3 modelech Indian Scout. Celkem 5 motocyklů pro zájemce o projížďku. Parkoviště před obchodem a servisem Indian 1901 Pardubice bylo značkami rozděleno na sekci pro návštěvníky a jejich jednostopé miláčky a sekci pro Demo motocykly. Díky tomuto jednoduchému rozdělení byla celková plocha bez problému použitelná jak pro potřeby pořadatelů, tak pro návštěvníky.

Letos poprvé vodili Demo jízdy naši jezdci z IMRG Pardubice a zhostili se toho na výbornou. Jízdy probíhaly po půlhodinových intervalech a naši jezdci jezdili ve 3 až 4 aby v pohodě zavírali křižovatky a vodili celou kolonu jezdců. Trasa Demo jízd směřovala na 4 proudovou silnici směr Hradec Králové a u Rohatého Kola odbočila směr Srch, kde dále pokračovala na Pohránov a dále do Doubravic. Zde jsme se opět napojili na 4 proudovou silnici nyní směr Pardubice a zamířili zpět do Rosic nad Labem na naši základnu. Cesta trvala cca 25 minut a díky navržené trase si jezdci vyzkoušeli jak svižnou jízdu, tak i technické pasáže.
Zázemí Indian 1901 Pardubice nabízelo kromě projížďky na legendě Indián i občerstvení v podobě Řízkové nálože, točeného Pita, Piva a Kávy. Po celý víkend mělo Indian 1901 Pardubice otevřeno a návštěvníci si mohli prohlédnout celou škálu modelů, které má náš dealer skladem spolu s doplňky a oblečením.

Jedním z vrcholů programu byla Jízda Legend, která odstartovala v sobotu i v neděli vždy ve 14 hodin. Celou tuto nádhernou projížďku vedli jezdci s historickými Indiány, kteří byli následováni jezdci s novými Indiany. Dále v koloně za Indiany pokračovali členové Victory Owners Clubu a celou kolonu dotvářeli všichni návštěvníci, kteří se chtěli společně projet. Kolona byla opravdu dlouhá a pohled na ní nepopsatelný. Jízda Legend splnila to, co měla. Ukázala krásu historie značky Indian, její moderní novodobou podobu a zejména propojila všechny nadšence jedné stopy.
Letošní Garage party přinesla novinku v podobě stylové nášivky Garage Party, kterou lze doplnit o další ročníky a tudíž bude ukazovat, na kolika ročnících majitel byl. Dále byly pro zájemce připraveny velké či malé samolepky s logem této krásné akce.

Během celého víkendu se odjelo přes 80 Demo Jízd a akci navštívilo přes 500 návštěvníků.
Jedná se o kmenovou akci Indian 1901 Pardubice ve spolupráci s IMRG Pardubice. Všichni milovníci amerického železa jsou na ni srdečně zváni.

Petr
Activities Director IMRG Pardubice

Kontakty

Kontaktujte nás

IMRG Pardubice
Areál u Komína, Salavcova 80
533 51 Pardubice
T: +420 737 543 444