All Indian´s Weekend

Psát první příspěvek a ještě k tomu k nejdůležitější akci Indiánů je těžké. A navíc s velkou chutí jen děkovat. Ale co se dá dělat. Budu tedy téměř monotématický.

To, co dokázali chlapi z Rosic bylo úžasné. Vhodné místo v Kraskově umožnilo všem bezproblémové ubytování i parkování strojů, včetně jejich ostrahy. Trasa, několikrát projetá, byla v zájmu větší bezpečnosti nakonec krásně průjezdná, nekonfliktní a vedla různými povrchy. Zastavení na letišti pod Kunětickou horou a následné hromadné fotografování bude ještě po letech zdobit indiánské kroniky. Fotky veteránů musí ohromit i v Americe. Za to a za všechnu fotodokumentaci patří velký dík Zajdovi. Webové stránky dokazují jeho velkou profesionalitu. Hromadný oběd pro tolik jezdců a historický doprovodný autobus s rodinnými příslušníky také nelze zařídit všude. Pohled na motocykly na nádvoří dealerství v Rosicích, kde jsme se zastavili na občerstvení, focení a obligátní indiánky byl monumentální. Myslím, že asi 60 strojů různých typů, z toho zhruba 25 veteránů, roztažených na více než půl kilometrové koloně, dělalo radost nejenom nám, ale i okolo jedoucím, či stojícím divákům. V této souvislosti nelze opomenout důležitou a náročnou práci zavíračů křižovatek. Zejména díky nim a jejich dokonalé koordinaci jsme všemi úseky projeli bez problémů a plynule. Takže jediným zdržením bylo vyčerpání benzinu jednoho veterána, naštěstí 400 metrů od pumpy.
Závěrečný večer s dobrou večeří, rockovou hudbou a nezbytným popíjením, krásným poděkování a odměňováním byl odpovídajícím zakončením mimořádně povedeného setkání.

Klobouk dolů všem, kteří přijeli, pomáhali a hlavně těm, kteří pro nás tuto úspěšnou akci připravili. Nezávidím s touto laťkou těm, kteří budou organizovat All Indians Weekend v roce 2018. A už teď se na všechny moc těším.

Dan
Prezident IMRG Pardubice

Kontakty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Kontaktujte nás

IMRG Pardubice
Areál u Komína, Salavcova 80
533 51 Pardubice
T: +420 737 543 444